Restauracja


Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia naszej restauracji znajdującej się w budynku Zajazdu. Gustownie udekorowana, z rozległym tarasem, jest w stanie przyjąć w swoje zacne progi do dwustu gości. Dysponuje także dwiema salami bankietowo-szkoleniowymi na czterdzieści miejsc i drugą salę mieszczącą około 200 miejsc.


To właśnie tu możemy zorganizowac dla Państwa huczne wesela, uroczyste kolacje, różnego rodzaju sympozja i szkolenia, a także imprezy okolicznościowe innego typu. Ponadto przy Zajeździe znajduję się wiata do organizowania imprez na świeżym powietrzu, takie jak: pieczenie barana, dzika, prosiaka itp.

Pokoje hotelowe

Zajazd Zagłoba położony jest w najczystszym regionie Polski. Z okien pokoi hotelowych widać wspaniałe tereny bagien nadnarwiańskich i wijącą się Narew. Wiosną w rozlewiskach w swych naturalnych ostojach obserwować można bobry i piżmaki. W nieopodal położonych lasach z łatwością dostrzec można żerujące zwierzęta takie jak sarny, dziki i lisy.

Zajazd znjaduje się na obszarze Zielonych Płuc Polski w bliskim sąsiedztwie z najstarszym parkiem narodowym Polsce (Białowieski Park Narodowy). Zajazd dysponuje trzydziestoma miejscami noclegowymi w pokojach dwuosobowych z możliwością dostawki dla dziecka. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę z wanną lub prysznicem, posiada telewizor z telewizją satelitarną. Cena pokoju dwuosobowego wynosi w zależności od standardu 110 - 140 zł za dobę, pokój trzyosobowy 140 zł za dobę noclegu w zajeździe.

Domki Campingowe

W sezonie letnim Zajazd dysponuje dwoma domkami campingowymi. Każdy z domków posiada pięć pokoi dwuosobowych. Tego rodzaju domki są doskonałą formą wypoczynku dla zorganizowanych grup bądź dużych rodzin ceniących sobie odosobnienie i spokój. Cena pokoju dwuosobowego wynosi 80 zł za dobę. Serdecznie polecamy tę formę wypoczynku.PL EN